Odchudzanie

Odchudzanie to proces. Wymaga on poświęcenia, czasu i cierpliwości, ale przede wszystkim samoświadomości i chęci osiągnięcia zamierzonego celu. Można chcieć utracić nadmierną masę ciała z wielu powodów: ślub, wesele, wakacje, dla chłopaka, z powodów zdrowotnych. Jednak najważniejsze w całym procesie odchudzania jest motywacja. To Ty musisz być zmotywowany. To ty musisz chcieć osiągnąć ten cel dla siebie. Nie dla męża, nie dla dzieci, dla mamy, czy też koleżanek ze szkoły. Tylko i wyłącznie dla siebie!

Tylko w ten sposób, twoje odchudzanie może stać się faktem. I jestem pewna, że odpowiednio uświadomiona i poprowadzona przeze mnie, jako dietoterapeutę, osiągniemy twój zamierzony cel! Jeżeli cały proces utraty masy ciała będziesz motywowała pobudkami zewnętrznymi, nie osiągniesz długotrwałego efektu. Twoja motywacja będzie zbyt słaba, bo nie będzie to coś, co chcesz tak naprawdę zrobić dla siebie. Musisz chcieć się odchudzić, a nie być przymuszana do odchudzania.

Poprzez różnorodne techniki motywacyjne, uzupełniane sporą dawką wiedzy na temat zdrowego odżywiania i sposobów robienia świadomych zakupów, możemy to osiągnąć wspólnie. Poniżej znajdziesz artykuły, które dadzą Ci sporą dawkę wiedzy o zdrowiu i właściwym sposobie żywienia. Sprawdź i nie czekaj!