Rehabilitacja

Kocham pomagać innym ludziom, dlatego też pomimo ukończonych studiów magisterskich z biologii, w dalszym ciągu się rozwijam, ale w całkiem innym kierunku. Moim życiem kieruje wiara w ludzi i lepsze jutro oraz chęć niesienia pomocy potrzebującym. Nie mogłabym patrzeć na siebie w lustro, gdybym nie mogła wykorzystać swoich umiejętności, które odkryłam jeszcze na studiach, w znacznie lepszych celach niż badania naukowe.

Uwielbiam kontakt z innymi osobami. Chcę poznawać ich świat, szczęśliwe momenty oraz te smutniejsze, bo życie nie składa się wyłącznie z tych dobrych chwil. Pragnę pomóc również i Tobie: swoją radą, wsparciem fizycznym i duchowym, oraz poprzez rozluźnienie fizyczne spiętych mięśni i powięzi. W czasie masażu przekazuję cząstkę siebie, swojej energii życiowej, pasji. Rozluźniam nie tylko fizycznie, ale przede wszystkim psychicznie. Pozwalam Ci się odprężyć i zapomnieć o codziennych trudnościach, kłopotach, Twoich przekonaniach i lękach. Jestem łącznikiem między Tobą, a energią kosmiczną i choć to trochę dziwnie brzmi, to w to wierzę. Wierzę, że mam w sobie moc, energię, którą mogę Cię obdarować dla Twojego dobra. Odblokować Twoje czakry i dać upust stresom, fobiom i trudnością.

A oto masaże, które znam i wykonuję:

MASAŻE LECZNICZE:

 

MASAŻE RELAKSACYJNE:

 

MASAŻE DLA OSÓB TRENUJĄCYCH:

  • sportowy
  • izometryczny
  • centryfugalny
  • bańką chińską
  • tkanek głębokich z terapią manualną i odblokowaniem punktów spustowych
  • pinoterapia

 

POZOSTAŁE ZABIEGI:

  • kinesiotaping (plastrowanie) w sporcie i po urazach

Nie wiesz, który masaż byłby dla Ciebie odpowiedni? Zapraszam do kontaktu telefonicznego: 510796589.

Masuję w Toruniu, głównie w weekendy w salonie masażu

ul. Szosa CHełmińska 264, Toruń, Wrzosy,

w godzinach od 9 do 20.

Od poniedziałku do piątku od 18 do 20.

Wyjątek stanowią masaże work-site: można się na nie umówić codziennie, od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7 do 20, gdyż wykonywane są przy Twoim miejscu pracy, w firmie, w której pracujesz.

 

Zapraszam serdecznie

Dorota Wąsik