Terapia ducha,  Zdrowie psychiczne

Kalendarz wdzięczności – PAŹDZIERNIK 2021 r.

Dzisiaj zastanówmy się nad powodami, dlaczego warto odczuwać wdzięczność. Oto kilka podpowiedzi.

POWODY DLA KTÓRYCH WARTO ODCZUWAĆ WDZIĘCZNOŚĆ

1. Wdzięczność ma tylko pozytywne skutki uboczne. Czujesz się lepiej. Jesteś szczęśliwszy. Doceniasz każdy dzień i nawet zwykłe chwile.

2. Dzięki wdzięczności natychmiast możesz poczuć się lepiej.

3. Uczucie wdzięczności powoduje wydzielanie endorfiny, która wzmacnia odporność organizmu.

4. Przynosi natychmiastowe uczucie obfitości i dobrostanu.

5. Daje radość (całkiem legalnie).

6. Jest całkowicie darmowa i dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jej źródło nigdy nie wysycha i świeci najjaśniejszym blaskiem nawet w najczarniejszą noc.

Jak to zrobić, żeby więcej wdzięczności zagościło w Twoim życiu? Codziennie wieczorem ZAPISZ 1-3 rzeczy, za które jesteś wdzięczna. Nie masz siły wieczorem? Zrób to RANO. Rób to przez miesiąc i obserwuj pozytywne zmiany w swoim samopoczuciu i życiu.

A na koniec, jak w poprzednim miesiącu do pobrania zupełnie za darmo kalendarz wdzięczności 🙂 Mam nadzieję, że zrobicie z niego dobry użytek 🙂

Mam na imię Dorota Anna Wąsik. Jestem Biomasażystą & Diet Coachem. Od dawna fascynuje mnie temat zdrowia, zdrowego tryby życia, leczenia za pomocą medycyny tradycyjnej, masażu, terapii tkanek głębokich, diety, podejścia psychologicznego, jak i leczenia przy pomocy medycyny alternatywnej i technik Dalekiego Wschodu. Prowadzę własną działalność Arkadia Zdrowia i jestem z tego dumna. Dziękuję za każdy dzień, kiedy mogę pomóc nie tylko sobie, ale również innym ludziom: fizycznie poprzez masaż, dietę, ruch, jogę, medytację, ale również poprzez zmianę sposobu myślenia o sobie i o świecie. Moje motto: Uwierz w siebie! Pokochaj siebie na nowo!

Daj znać, co o tym myślisz!